Угоду про лібералізацію вантажних перевезень між Україною та Молдовою продовжено до кінця 2025 року.
Угода, укладена між Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України та Міністерством інфраструктури та регіонального розвитку Республіки Молдова, надає можливість перевізникам виконувати двосторонні та транзитні перевезення автомобільним транспортом без спеціальних дозволів. Відповідний протокол, в якому йдеться про рішення продовжити дію лібералізації підписаний за результатами засідання українсько-молдовської Змішаної Комісії про міжнародне автомобільне сполучення 13-14 вересня.
„Транспортний безвіз” між сусідніми країнами продовжено до кінця 2025 року.
Попередню Угоду про лібералізацію вантажних перевезень було підписано у серпні 2022 року, вона мала діяти до кінця цього року й передбачала можливість продовження за згодою сторін.